Zdjęcia Ślubne. Darmowa galeria ślubna. Zdjęcia plenerowe, studyjne, reportaże. Fotograf.

Targi Fotografii Ślubnej

 

Zdjęcia + Fotograficy + Szukaj + Nowe + Top10 + Budowa stron + Sklepy ślubne + Bezpłatne Konto

 Rejestracja

 

 

1.
slubne-targi.pl to bezpłatna galeria poświęcona fotografii ślubnej.
2.
Każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto w serwisie (jeden login, jeden e-mail).
3.
Każda poprawnie zarejestrowana osoba uzyskuje prawo do publikacji sześciu fotografii w wybranych dowolnych kategoriach. Zwiększenie limitów swojego konta jest możliwe po zamianie swojego podstawowego konta do wersji profesjonalnej lub premium.
4.
Prace przesłane do publikacji muszą być autoryzowane. Administrator wymaga zatem podania imienia i nazwiska fotografa, przy zakładaniu konta w Galerii.
5.
Konta nieaktywne tzn. bez publikacji własnych fotografii będą sukcesywnie usuwane. Administrator rezerwuje sobie prawo blokady kont użytkownika, który nie opublikował żadnej pracy w ciągu siedmiu dni od założenia tego konta.
6.
Można zamieszczać jedynie prace własnego autorstwa. Galeria nie jest właścicielem praw autorskich i nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu publikacji lub odmowy publikacji prywatnych prac autorów prezentowanych na tej witrynie. Każdorazowa decyzja fotografa o umieszczeniu swojej pracy w tej galerii jest jednocześnie jego publicznym i prawnym oświadczeniem, iż jest autorem przedstawianego zdjęcia, oraz że ma on prawo w pełni rozporządzać daną fotografią i posiada też prawo do publikowania wizerunku osób przedstawianych przez autora, w tym prawo do takich publikacji w internecie. W jakichkolwiek sprawach spornych prosimy zawsze kontaktować się bezpośrednio z podpisującym się pod każdą pracą autorem
7.
Każda zamieszczona praca musi być zaklasyfikowana do jednej z utworzonych kategorii tematycznych. Prace nie mieszczące się w proponowanych tematach zostaną skasowane.
8.
Zabronione jest zamieszczanie plików sprzecznych z prawem oraz sprzecznych z zasadami współżycia społecznego - takie prace mogą zostać skasowane, a konto autora w/w kopii może zostać zablokowane.
9.
O tym, czy treść danej pracy narusza powyższe zakazy decyduje subiektywna ocena administratorów serwisu.
10.
Opis pracy i szczegóły dotyczące autora muszą odpowiadać przygotowanym na koncie rubrykom informacyjnym oraz powinny zostać umieszczone w odpowiadających im tabelkach. Wymogi te dotyczą szczególnie publikowania adresów internetowych. Administracja zablokuje możliwość edycji danych użytkownika po stwierdzeniu naruszenia tego punktu regulaminu.
11.
O blokadach publikacji lub usunięciu konta bezpłatnego decyduje wyłącznie Administrator Galerii. O rezygnacji z publikacji i usunięciu kont komercyjnych z galerii decydują w każdej chwili sami użytkownicy.
12.
Założenie własnego konta w galerii, potwierdzenie danych w e-mailu oraz publikacja fotografii - jest jednoznaczna z bezwarunkową akceptacją regulaminu tej galerii.
13.
Rejestracja użytkowników ma na celu jedynie zapewnienie bezpieczeństwa i funkcjonalności serwisu. Wszystkie informacje (w tym dane osobowe i kontaktowe) podawane w niniejszym serwisie przy okazji publikacji galerii oraz profilu użytkownika są dostępne jawnie dla wszystkich odwiedzających strony: slubne-targi.pl. Informacje podają Państwo jako dane jawne, służace właśnie do otwartej publikacji. Serwis nie gromadzi i nie przetwarza innych danych, ale jednocześnie nie zabezpiecza użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które tak publikowane informacje wykorzystają do przesłania nieokreślonych wiadomości. Dlatego dane upublicznione przez Państwa nie podlegają Polityce Prywatności.
14.
Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie oraz do swobodnej interpretacji postanowień regulaminu. Inne nie uwzględnione tutaj kwestie leżą również w gestii administratora.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.


 

 

Twoje Konto + Zareklamuj + Info + Pomoc + Regulamin + Katalog Targów + Sklepy ślubne + Kontakt

 

 

Copyright by Polskie Targi Ślubne follow by strony internetowe Częstochowa

Porównanie fotografów ślubnych. Oferta usług: fotograf na ślub, fotograf na wesele, fotograf na poprawiny, fotograf na plener. Reportaż ślubny. Polecamy najciekwsze ujęcia ślubne wykonywane przez najlepszych fotografów ślubnych w Waszej miejscowości. Niezapomniane chwile z uroczystości ślubnych uwieczni profesjonalny fotograf ślubny z takich miast: Białystok Bydgoszcz Gdańsk Gorzów Wlkp. Katowice Gliwice Zabrze Bytom Zawiercie Sosnowiec Ruda Śląska Dąbrowa Górnicza Myszków Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów Szczecin Wrocław Warszawa Zielona Góra Biała Podlaska Bielsko - Biała Chełm Ciechanów Częstochowa Elbląg Jelenia Góra Kalisz Konin Koszalin Krosno Legnica Leszno Łomża Nowy Sącz Ostrołęka Piła Piotrków Tryb. Płock Przemyśl Radom Siedlce Sieradz Skierniewice Słupsk Suwałki Tarnobrzeg Tarnów Toruń Wałbrzych Włocławek Zamość. Fotograf weselny. Zobacz tutaj najlepszy wybór zdjęć ze ślubu. Oto Ślubna Galeria Targów Weselnych.

sklepy www Częstochowa * fotograf ślubny * targi fotograficzne * wystawy zdjęć * zdjęcia w plenerze * zdjęcia studyjne * reportaże ślubne * śluby cyfrowo

Fotografia Ślubna. Ślubne zdjęcia romantyczne, ślubne zdjęcie artystyczne. Galeria usług fotograficznych. Profesjonalny fotograf ślubny.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w Polityce Prywatności.