Zdjęcia Ślubne. Jak założyć galerię? Zdjęcia plener, studio, reportaż. Fotografowie.

Portale Ślubne

 

Zdjęcia + Fotograficy + Szukaj + Nowe + Top10 + Budowa stron + Sklepy ślubne + Bezpłatne Konto

 

Najczęstsze pytania ...

 

 

 

 1. Ile kosztuje wystawa fotografii w galerii?

 2. Czy muszę się rejestrować?

 3. Dlaczego muszę podawać nazwisko?

 4. Jak założyć konto?

 5. Jak się logować na konto?

 6. Co mam zrobić jeżeli zapomnę hasła?

 7. Jak mam sprawdzić lub dodać informacje o sobie?

 8. Czy muszę wypełniać te wszystkie informacje o sobie?

 9. Czy mogę zmienić nazwę konta?

10. Czy mogę posiadać dwa lub wiele kont?

11. Ile prac można zaprezentować?

12. Czy mogę zamieszczać prace w różnych kategoriach?

13. Jak mam umieścić swoje prace w galerii?

14. Jakie pliki można przesyłać? W jakiej wielkości?

15. Dlaczego zniknęło moje zdjęcie z galerii?

16. Czy możecie mi pomóc w utworzeniu własnej strony www?

17. Jak mam tu wstawić link do mojej strony www?

18. Czy na swojej stronie muszę zamieścić Wasz baner?

19. Czy można podmieniać wgrane do galerii zdjęcia?

20. Jak mam wpisać swoją wiadomość do Waszego systemu reklam?

21. Dlaczego w opisie nie widać mojego adresu e-mail?

22. Dlaczego pokazywane adresy e-mail nie działają automatycznie po kliknięciu?

23. Co znaczy komunikat: przekroczenie limitu?

24. Dlaczego zmiany zdjęć w Galerii są obłożone limitem tygodniowym?

25. Dlaczego nie mogę edytować informacji "o autorze"?

26. Założyłem konto jakiś czas temu, a teraz nie mogę się zalogować. Dlaczego?

27. Po co wypełniać rubrykę: "słowa kluczowe" w opisie pracy?

 

 

 

1. Ile kosztuje wystawa fotografii w Galerii?

Prezentacja swojej podstawowej oferty w Galerii Fotograficznych Targów jest całkowicie bezpłatna. Można zwiększyć ilości i częstotliwość prezentowanych zdjęć, można lepiej reklamować się w internecie wybierając dodatkowe opcje swojego konta (Twoja Reklama)


2. Czy muszę się rejestrować?

Rejestracja jest wymagana przez administratorów serwisu. Podczas rejestracji zakładane jest automatyczne, indywidualne konto fotografa, na którym umieszczane są jego prace. Tylko zarejestrowani użytkownicy mają możliwość przesyłki plików do galerii oraz edycji informacji o sobie.

 

3. Dlaczego muszę podawać nazwisko?

Z założenia serwis Fotograficzne Targi nie prezentuje wystaw anonimowych. Wymagamy, aby każdy fotograf eksponujący tutaj swoje prace zawsze się pod nimi podpisywał. To ułatwia kontakty z odwiedzającymi, usprawnia identyfikację wystaw oraz mamy nadzieję - wymusza pewien wyższy poziom nadsyłanych prezentacji.

 

4. Jak założyć konto?

To proste i zajmie minutę. Kliknij (na górze strony) link "Bezpłatne Konto", wybierz przeczytaj i zatwierdź nasz regulamin. Uzupełnij wszystkie wymagane pola. Pamiętaj! Aby internauci dobrze kojarzyli w przyszłości eksponowane prace, przy rejestracji koniecznie podaj swoje imię, nazwisko i prawdziwy adres e-mail. Na ten adres system natychmiast wyśle list z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Bez potwierdzenia z konta e-mail Twoja rejestracja pozostanie nieaktywowana ...

 

5. Jak się logować?

Kliknij "Twoje Konto" (na dole strony), wprowadź swoje dane i hasło. Możesz także wybrać opcję "Zapamiętaj..." abyś nie musiał logować się przy ponownym wejściu na stronę. WAŻNE: aby ta funkcja serwisu działała należy włączyć obsługę plików cookie i nie kasować plików cookie generowanych przez serwis.

 

6. Co mam zrobić jeżeli zapomnę hasła?
Kliknij "
Twoje Konto" (na dole strony) i wybierz link "Zapomniałem hasła", użyj go. Na adres e-mail podany podczas rejestracji konta - zostanie przesłana informacja.

 

7. Jak mam sprawdzić lub dodać informacje o sobie?

Zaloguj się w serwisie. Potem wybierz jeszcze raz  link  "Twoje Konto" (na dole strony) i przejdź do sekcji "Panel kontrolny". Tam możesz dodać i zmienić informacje o sobie. Szczególnie ważne jest pole Imię i Nazwisko, Miejscowość oraz własny adres skrzynki pocztowej. Pamiętaj! Jeśli zmienisz tam e-mail - musisz reaktywować konto, czyli kod aktywacyjny zostanie wysłany na Twoją nową skrzynkę pocztową. Jeśli chcesz, aby oglądający Twoją wystawę dobrze kojarzyli Twoją ofertę - koniecznie wpisz parę zdań o sobie oraz pozostaw dokładne dane kontaktowe. Puste pola na stronie "o autorze" nie zachęcają do zwiedzania Waszej wystawy, a już na pewno nie pomogą w jej zapamiętaniu ...

 

8. Czy muszę wypełniać te wszystkie informacje o sobie?

Jeśli zalogujesz się na swoje konto, to w "Panelu Kontrolnym" otrzymasz możliwość edytowania informacji o sobie. Poza "Imieniem i Nazwiskiem" i nazwą miejscowości nie ma obowiązku wypełniać reszty pól, ale prosimy zauważyć, że ekspozycja usług w Galerii Fotograficznych Targów powinna być Waszą ciekawą wizytówką i ma sens jedynie wtedy jeśli opowiecie o sobie internautom, Promocja w Galerii będzie skuteczna jeśli internauci oglądający fotografie zechcą zajrzeć również na Waszą stronę www lub skontaktować się z Wami. Dajemy Wam możliwości - wykorzystajcie je w 100 procentach.

 

9. Czy mogę zmienić nazwę konta?

Nie. Nazwa konta, czyli login (pseudonim, nazwa zakładu) podawane przy logowaniu jest przypisane do konkretnej, jednej osoby.

 

10. Czy mogę posiadać dwa lub wiele kont?

Nie. Każdy fotograf - może posiadać w galerii tylko jedno konto. Jeśli administrator zauważy, że założyłeś/aś drugie - jedno z nich zostanie natychmiast usunięte. A w przypadku recydywy - wszystkie ...

 

11. Ile prac można zaprezentować?

Galeria Targów Fotograficznych udostępnia fotografom miejsce na kilka reprezentatywnych prac. Bezpłatnie publikujemy 6 zdjęć. Maksymalnie (w wersji rozszerzonej) może to być aż 27 fotografii.

 

12. Czy mogę zamieszczać prace w różnych kategoriach?

Tak. Każdy fotograf może zamieszczać swoje prace w dowolnych kategoriach tematycznych, pod warunkiem, że będą to różne prace, a łączna liczba prezentowanych dzieł nie przekroczy Twojego limitu zdjęć.

 

13. Jak mam umieścić swoje prace w galerii?

Po udanym zalogowaniu - przejdź do odpowiedniej kategorii zdjęć. Na stronie wybranej kategorii (w prawym górnym rogu) pojawi się taki znaczek   kliknij go, aby znaleźć się w panelu przesyłania plików. Potem uzupełnij poprawnie wszystkie dostępne pola, czyli:    1. miejsce, gdzie na Twoim komputerze znajduje się odpowiedni plik (po lewej stronie podane są informacje o dozwolonych wielkościach pliku);    2. tytuł zdjęcia; 3. wpisz słowa kluczowe - kojarzone dokładnie z tą fotografii. To bardzo ważne - po tych słowach można będzie bardzo precyzyjnie odszukać Twoje zdjęcia w internecie... A potem już kliknij "Wyślij". Zaczekaj - aż system potwierdzi poprawne umieszczenie pracy.

 

14. Jakie pliki można przesyłać? W jakiej wielkości?

Dozwolone są pliki graficzne wyłącznie o rozszerzeniu .jpg  Maksymalna wielkość pojedynczego pliku w Galerii nie może przekraczać 149 KB, zaś rozmiary boków nie mogą być większe niż 800x800 pikseli. Przekroczenie tych limitów uniemożliwi załadowanie Waszej fotografii do galerii. Idealne rozmiary - czyli takie, które doskonale wkomponują się w stylistykę strony to obraz, którego pozioma szerokość wynosi dokładnie 800 pikseli (chodzi o poziomy bok obrazka) a wysokość może być dowolna - lecz nie większa niż 800 pikseli.

 

15. Dlaczego zniknęło moje zdjęcie z Galerii?

Aby zachować wysoki poziom jakościowy tej witryny, oraz zgodność wystaw z regulaminem, nadsyłane prace są co kilka dni autoryzowane przez Administratorów. Jeśli zdjęcie nie odpowiada tematyce Galerii, nie zostało przypisane do odpowiedniej kategorii lub opisujące je słowa kluczowe wprowadzają internatów w błąd - zostaje usunięte z Galerii. Wasze konto może zostać zawieszone również w przypadku nadużywania wielu powtarzających się w opisie pracy słów kluczowych. Administrator bez ostrzeżenia blokuje konta osób, które nadsyłają do Galerii identyczne zdjęcia.

 

16. Czy możecie mi pomóc w utworzeniu własnej strony www?

Tak. Dla fotografów nie posiadających własnej strony www serwis Fotograficzne Targi przygotował doskonałą ofertę Budowy Witryny w prestiżowej domenie weselnie.pl. Szczegóły podajemy na stronie  Budowa stron

 

17. Jak mam tu wstawić link do mojej strony www?

To proste. Zaloguj się w serwisie. Potem wybierz jeszcze raz  link  "Twoje Konto" (na dole strony) i przejdź do sekcji "Panel kontrolny". Tam możesz dodać i zmienić informacje o sobie. W odpowiedniej rubryce wpisz adres swojej strony (łącznie z http://). Pamiętaj, że zgodnie z regulaminem adresy e-mail i www podajemy wyłącznie w tabelkach przeznaczonych dla tych informacji. Dla kont bezpłatnych wymagamy naszego banera na polecanej stronie, w wersjach rozszerzonych Wasz link pojawi się automatycznie.

 

18. Jak zamieścić zamieścić Wasz baner na mojej firmowej stronie?

Jeśli chcesz podać adres www do swojej strony - musisz najpierw wkleić na niej dokładny kod naszego banera i powiadomić nas o tym. Administrator odblokuje wyświetlanie Twojego linku. Oto aktualna wersja naszego banera. Na swojej stronie wystarczy wkleić podany pod banerem kod html, a nasz znaczek natychmiast pojawi się na Waszej stronie. Oczekujemy uczciwej współpracy - liczymy, że każdy fotograf, który podaje w swoim opisie adres strony www, zamieści na niej nasz (niezmieniony) link.

targi fotografii slubnej

<A HREF="http://www.galeria.slubne-targi.pl">
<IMG SRC="http://www.galeria.slubne-targi.pl/baner.gif"
BORDER="0" ALT="targi fotografii slubnej"></A>

 

 

19. Czy można podmieniać wgrane do galerii zdjęcia?

Tak. Każdy autor, po zalogowaniu może edytować wszystkie informacje o zdjęciach, może je inaczej opisać lub całkowicie usunąć. Ale uwaga: zmiany na koncie (wgrywanie nowych plików) są limitowane w odstępach tygodniowych. Tutaj podajemy szczegóły.

 

20. Jak mam wpisać swoją wiadomość do Waszego systemu reklam?

Wystarczy na dole Bloku Reklamowego kliknąć "dodaj reklamę" i wypełnić formularz. Opłatę za reklamy wnosicie kodem SMS. Prosimy przeczytać szczegóły ...

 

21. Dlaczego w opisie nie widać mojego adresu e-mail?

System wyświetla adresy e-mail tylko tych użytkowników, którzy wyrazili zgodę na publikację swojego adresu. Aby zmienić swoje ustawienia w naszym systemie prosimy zalogować się na konto i w Panelu Kontrolnym zaznaczyć pole: "zezwalam zainteresowanym na kontakt".

 

22. Dlaczego pokazywane adresy e-mail nie działają automatycznie po kliknięciu?

Jak pewnie zauważyliście Wasze adresy e-mail podawane w naszym systemie mają postać bez znaczka @. Podyktowane to jest troską o utrudnienie działań "spamerom" wyszukującym automatycznie na stronach wszelkich adresów, na które rozsyłane są później reklamy.

 

23. Co znaczy komunikat: przekroczenie limitu?

Taki komunikat, podczas ładowania pliku do Galerii może oznaczać dwa błędy: albo przekroczyli Państwo dozwoloną ilość wszystkich prac na naszych wystawach (w tej chwili jest to 6 plików dla jednego bezpłatnego konta) lub też został przekroczony limit operacji wykonanych w ciągu jednego tygodnia - w tej chwili  wynosi on 2 załadowania na siedem dni. Można zwiększyć te limity, zamieniając swoje konto do wersji profesjonalnych.

 

24. Dlaczego zmiany zdjęć w Galerii są obłożone limitem tygodniowym?

Chcemy aby w naszej Galerii eksponowali Państwo swoje najlepsze i najciekawsze prace. Chcemy, aby Wasze zdjęcia pozostawały w Galerii na dłużej niż tylko kilka dni. Chcemy, aby statystyki oglądalności odzwierciedlały faktyczny stan miesiąca, a częsta - codzienna podmiana Waszych plików mogłaby te dane zafałszować. Chcemy uniemożliwić codzienną wymianę Waszych prac z uwagi, że nowe zdjęcia w Galerii są specjalnie wyróżniane i można by ten fakt wykorzystać do codziennego ładowania nowych (tych samych) plików. Obecnie można załadować (zamienić) do Galerii 2 prace w ciągu 7 dni - niezależnie od całkowitej ilości publikowanych fotografii na swoim koncie. Wyjątek stanowią oczywiście płatne konta rozbudowane do wersji profesjonalnej lub premium. Oto szczegóły ...

 

25. Dlaczego nie mogę edytować informacji "o autorze"?

Edycja konta autora może zostać zablokowana z przyczyn regulaminowych. Przy nagminnym i wielokrotnym łamaniu zasad umieszczania wpisów o sobie np. wpisywania informacji bez uwzględnienia rubryk tematycznych, wpisywania dodatkowych adresów internetowych ale przed wszystkim po wpisaniu adresu strony www niezgodnie z regulaminem tej Galerii - moderator może zablokować edycję konta autora. Aby ponownie móc dowolnie zmieniać informacje na swoim koncie trzeba skontaktować się z administratorami Galerii.

 

26. Założyłem konto jakiś czas temu, a teraz nie mogę się zalogować. Dlaczego?

Prawdopodobnie konto zostało usunięte. Autorzy, którzy w ciągu siedmiu dni nie opublikują tutaj żadnej swojej fotografii - są przez  system sukcesywnie usuwani. Galeria służy do publikacji! Trzeba wystawiać tu swoje prace ... Nawet jedno pokazywane zdjęcie - nie pozwoli systemowi na usunięcie Waszego konta, nie pozostawiajcie tu pustych wystaw ...

 

27. Po co wypełniać rubrykę: "słowa kluczowe" w opisie pracy?

To bardzo praktyczne i wygodne dla internautów. Goście naszej Galerii przeważnie zainteresowani są bardzo konkretnymi zdjęciami i usługami. Szukają pewnych określonych motywów, tematów lub technik, a przede wszystkim poszukują usług w okolicach swoich miejscowości. Aby uprościć te poszukiwania i zawęzić krąg fotografów Galeria podpowiada im wybrane prace na podstawie wpisanych słów kluczowych. Jeśli ich nie wpiszecie w opisie pracy - wyszukiwarki internetowe NIGDY nie odnajdą i nie polecą Waszych zdjęć.

 

 

Twoje Konto + Zareklamuj + Info + Pomoc + Regulamin + Katalog Targów + Sklepy ślubne + Kontakt

 

 

Copyright by Polskie Targi Ślubne follow by strony internetowe Częstochowa

Porównanie fotografów ślubnych. Oferta usług: fotograf na ślub, fotograf na wesele, fotograf na poprawiny, fotograf na plener. Reportaż ślubny. Polecamy najciekwsze ujęcia ślubne wykonywane przez najlepszych fotografów ślubnych w Waszej miejscowości. Niezapomniane chwile z uroczystości ślubnych uwieczni profesjonalny fotograf ślubny z takich miast: Białystok Bydgoszcz Gdańsk Gorzów Wlkp. Katowice Gliwice Zabrze Bytom Zawiercie Sosnowiec Ruda Śląska Dąbrowa Górnicza Myszków Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów Szczecin Wrocław Warszawa Zielona Góra Biała Podlaska Bielsko - Biała Chełm Ciechanów Częstochowa Elbląg Jelenia Góra Kalisz Konin Koszalin Krosno Legnica Leszno Łomża Nowy Sącz Ostrołęka Piła Piotrków Tryb. Płock Przemyśl Radom Siedlce Sieradz Skierniewice Słupsk Suwałki Tarnobrzeg Tarnów Toruń Wałbrzych Włocławek Zamość. Fotograf weselny. Zobacz tutaj najlepszy wybór zdjęć ze ślubu. Oto Ślubna Galeria Targów Weselnych.

sklepy www Częstochowa * fotograf ślubny * targi fotograficzne * wystawy zdjęć * zdjęcia w plenerze * zdjęcia studyjne * reportaże ślubne * śluby cyfrowo

Fotografia Ślubna. Ślubne zdjęcia romantyczne, ślubne zdjęcie artystyczne. Galeria usług fotograficznych. Profesjonalny fotograf ślubny.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w Polityce Prywatności.